Телефон: +38 095 472 72 90


Пункт самовивозу:

м. Київ, вул. Березняківська, 23


Ласкаво просимо на сторінку контактів Хімтехресурс!

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання та надати якісну консультацію.


Зв'яжіться з нами

Якщо у вас є запитання, пропозиції або ви хочете дізнатися більше про наші продукти та послуги, будь ласка, скористайтеся контактною формою нижче. Ми вам обов'язково відповімо.


Наші послуги

Наша компанія займається постачанням високоякісних хімічних реактивів та лабораторного посуду. Ми гордимося великим асортиментом продукції, який включає в себе скляні колби, реактиви, тиглі, ареометри та багато іншого.


Відділ продажів

Наш відділ продажів завжди готовий допомогти вам з вибором продуктів та відповісти на всі ваші запитання. Ми розуміємо, наскільки важливо мати надійного партнера в галузі хімії та лабораторних технологій, і ми прагнемо бути саме таким для вас.


Як нас знайти

Наш офіс та пункт самовивозу знаходяться в самому центрі Києва, що робить зручним для вас отримання необхідних матеріалів. Ми завжди раді вас бачити в нашому офісі та готові допомогти у вирішенні ваших завдань.


Зворотний зв'язок

Ми відкриті до ваших пропозицій та відгуків. Ваша думка для нас важлива. Якщо у вас є ідеї, як ми можемо покращити наші послуги або асортимент, будь ласка, дайте нам знати.

Нехай ваш досвід співпраці з Хімтехресурс буде приємним та продуктивним! Дякуємо за вибір нас як вашого партнера в сфері хімічних та лабораторних рішень.